Zapisy na kurs

Mamy to! 🥳 W 2️⃣0️⃣2️⃣1️⃣ zacznij przygodę z 🇪🇸 ucząc się ze mną na dedykowanej platformie online!

Jeśli:
✅chcesz zacząć naukę hiszpańskiego i nie wiesz od czego zacząć
✅już trochę umiesz, ale chcesz powtórzyć wszystko od początku
✅chcesz się uczyć ze mną a nie udało nam się zgrać czasowo / zabrakło miejsc

ten kurs jest dla Ciebie 🙂


Już od 150 złotych miesięcznie będziesz mieć dostęp platformy z lekcjami, materiałami do nauki, zadaniami i innymi Sonrisowymi niespodziankami. Jak zwykle z pasją i ogromnym uśmiechem.

Zapisz się na listę oczekujących na nowy kurs, który ruszy na platformie w połowie stycznia!

Subscribe

* indicates required

Zaznacz “email” bym mogła wysłać Ci informacje o kursie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu, wyrażam zgodę na przesyłanie mi na podany adres e-mail informacji handlowych przez Sonrisa Studio Martyna Tadrowska z siedzibą w Łodzi, al. T. Kościuszki 59/61 lok 411. Administratorem danych jest Sonrisa Studio Martyna Tadrowska z siedzibą w Łodzi, al. T. Kościuszki 59/61 lok 411. W każdej chwili masz prawo dostępu do podanych przez Ciebie danych osobowych oraz do ich poprawiania, podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne, byś mógł otrzymywać informacje dotyczące kursu. Możesz się ze mną skontaktować mailowo martyna@sonrisastudio.pl

Możesz wypisać się z listy klikając w link w stopce maili ode mnie.

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp’s privacy practices here.