Lekcje online

Chcesz rozpocząć przygodę z hiszpańskim z własnego fotela? A może chcesz wrócić do języka i “hablać” z innymi szlifując przy okazji swoje umiejętności? Zapisz się już dziś na zajęcia z hiszpańskiego online w nowym roku szkolnym 2018/ 2019!


Kliknij na grafikę by wypełnić formularz zapisu na zajęcia z hiszpańskiego na rok szkolny 2018/2019.

 

Jeśli masz inne pytania lub chcesz zapytać o dostępność innych terminów użyj tego formularza

Wypełniając ten formularz zgadzasz się na gromadzenie i przetwarzanie Twoich danych w celu kontaktu ze mną. Masz prawo do wglądu do swoich danych oraz ich usunięcia. Twoje dane są u mnie bezpieczne, nie przekazuję ich dalej.

 

 

 

Jak zacząć? 

Chcesz zacząć mówić po hiszpańsku ale nie wiesz, od czego zacząć? Potrzebujesz lekcji, ale myślisz, że nie masz na to czasu? A może niezbyt masz ochotę dojeżdżać na zajęcia? Skorzystaj z moich usług! Oferuję lekcje online, zarówno indywidualne jak i grupowe. Możesz wybrać kurs ogólny, specjalistyczny lub po prostu porozmawiać ze mną i innymi kursantami na konwersacjach.

 

Czego możesz się spodziewać? 

Jestem wymagająca i wierzę w moich kursantów, a na swoich zajęciach korzystam z gier, zabaw i rozmaitych typów zadań, by nie zjadła nas rutyna 🙂

Ze mną bardzo szybko zaczniesz mówić po hiszpańsku i zobaczysz, jak wygląda frajda na zajęciach i jak prosta jest komunikacja w obcym języku.

Aby ze mną współpracować potrzebujesz komputera podłączonego do Internetu (ewentualnie może być tablet, ale jeśli wolisz telefon – możemy spróbować, nie obiecuję, że “ogarnie” on wszystkie urozmaicenia zajęć, jakie planuję. Poproszę Cię też o założenie maila na Gmail, jeśli jeszcze go nie masz i możemy zaczynać!

 

 

 

Jeśli chcesz wiedzieć więcej lub zapytać o wolne terminy – zadzwoń lub wypełnij formularz na stronie głównej.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na nie znajdziesz w sekcji FAQ.