Lekcje online

Zapisz się już dzisiaj na wakacje z hiszpańskim! Kliknij w zdjęcie, by zapisać się na grupowe konwersacje z hiszpańskiego 🙂

Jeśli masz inne pytania lub chcesz zapytać o dostępność innych terminów użyj tego formularza

Wypełniając ten formularz zgadzasz się na gromadzenie i przetwarzanie Twoich danych w celu kontaktu ze mną. Masz prawo do wglądu do swoich danych oraz ich usunięcia. Twoje dane są u mnie bezpieczne, nie przekazuję ich dalej.

Jak zacząć? 

Chcesz zacząć mówić po hiszpańsku ale nie wiesz, od czego zacząć? Potrzebujesz lekcji, ale myślisz, że nie masz na to czasu? A może niezbyt masz ochotę dojeżdżać na zajęcia? Skorzystaj z moich usług! Oferuję lekcje online, zarówno indywidualne jak i grupowe. Możesz wybrać kurs ogólny, specjalistyczny lub po prostu porozmawiać ze mną i innymi kursantami na konwersacjach.

Czego możesz się spodziewać? 

Jestem wymagająca i wierzę w moich kursantów, a na swoich zajęciach korzystam z gier, zabaw i rozmaitych typów zadań, by nie zjadła nas rutyna 🙂

Ze mną bardzo szybko zaczniesz mówić po hiszpańsku i zobaczysz, jak wygląda frajda na zajęciach i jak prosta jest komunikacja w obcym języku.

Aby ze mną współpracować potrzebujesz komputera podłączonego do Internetu (ewentualnie może być tablet, ale jeśli wolisz telefon – możemy spróbować, nie obiecuję, że “ogarnie” on wszystkie urozmaicenia zajęć, jakie planuję. Poproszę Cię też o założenie maila na Gmail, jeśli jeszcze go nie masz i możemy zaczynać!

Jeśli chcesz wiedzieć więcej lub zapytać o wolne terminy – zadzwoń lub wypełnij formularz na stronie głównej.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na nie znajdziesz w sekcji FAQ.