Najczęściej zadawane pytania

1. Jakich języków uczysz?

Zapraszam Cię na lekcje hiszpańskiego, ale jeśli chcesz podszlifować angielski- chętnie pomogę. Jeśli interesuje Cię francuski – mogę zapytać, czy któryś z moich znajomych nauczycieli tego języka ma wolne miejsca.

2. Kogo uczysz?

Głównie dorosłych i młodzież, z uwagi na formę zajęć. Małe dzieci potrzebują dużo ruchu, więc w chwili obecnej mogę się podjąć jedynie nauczania trochę starszych dzieci, o ile jesteś pewien/ pewna, że wytrzyma przed ekranem te 30-60 minut.

Oferuję też zajęcia z hiszpańskiego i angielskiego w Łodzi, jednak jeśli chcesz się uczyć w ten sposób- skontaktuj się ze mną.

3. Czego potrzebuję, by stać się kursantem?

Komputera, ewentualnie tabletu/ telefonu (możemy sprawdzić, czy wszystko będzie działać jak należy) połączonego z Internetem.

Mikrofonu, jeśli nie jest wbudowany w Twój sprzęt.

Konta na Gmail, jeśli go nie masz, żaden problem, możemy założyć razem.

Otwartości i chociaż odrobiny chęci do działania – mój uśmiech i energia są zaraźliwe!

4. Nie mam kamerki, co teraz? 

Nie szkodzi, nadal możesz mieć ze mną zajęcia o ile działa Ci mikrofon i słuchawki/ głośniki.

5. Czy zadajesz zadania domowe?

Tak, ale nie są ani nudne ani żmudne – wszystko ustalamy tak, by to Tobie było wygodnie.

6. Jak motywujesz do nauki?

Mam swoje sposoby 😉 Zobaczysz na własne oczy, ile już umiesz i nie będzie problemu z motywacją.

7. Kim jesteś i jakie masz kwalifikacje? 

W skrócie – jestem nauczycielką języka hiszpańskiego online, której największą radość sprawia coraz większa samodzielność kursantów. Mam uprawnienia do nauczania zarówno w Polsce jak i w UK. W wolnym czasie uczę się sama innych języków obcych i dokształcam się dzięki wielu kursom dodatkowym.

Wraz z pojawianiem się kolejnych pytań lista będzie aktualizowana. Jeśli nie udało Ci się znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania – napisz do mnie.